Mesleki Yeterlilik Belgesi Aday Taahhüdü

Mesleki Yeterlilik Belgesi almak amacıyla Gelişim Test’e sunduğum her türlü kişisel bilgilerin doğruluğunu taahhüt ederim. Mesak Belge tarafından Mesleki Yeterlilik Belge edinmem karşılığında talep edilecek üceti şahsım olarak ödeyecek ve geri talep etmeyeceğimi kabul ediyorum .

Mevzuata uygun olarak aldığım belgemi ilgili meslek dalında veya başka mesleklerde şahsım dışında birine ücret , hak , imztiyaz karşılığında kullandırtmayacağımı ,herhangi bir şüphe oluşması ve Gelişim Test tarafından geri alınmak istenen belgemi teslim edeceğimi doğrular ve bu konuda tarafsız olarak Gelişim Test’i bilgilendireceğimi onaylarım .Sınav öncesinde tarafıma yapılan sınav şartlarıyla ilgili sözlü ve yazılı bilgilerin tarafımca dikkate alınacağını kabul ediyorum. Gelişim Test tarafından askıya alınan veya iptal edildiği şahsıma sözlü yada yazılı olarak duyrulan belgem karşılığında herhangi bir talepte bulunmayacağımı taahhüt ederim .Sınav öncesinde ve sonrasında Gelişim Test’in belirlediği her türlü kurallara uyacağımı kabul ediyorum.

Sınav Başvurusu İçin Aşağıdaki Aday Başvuru Formu’nu Doldurup; eposta@eposta.com adresine doldurulmuş hali ile göndermeniz gerekmektedir.

HESAP BİLGİLERİ

Şirket

 BANKA

IBAN :  

Daha ayrıntılı bilgi almak ve sınav başvurusu yapmak için Gelişim Test  ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelişim Test Eğitim Sertifikasyon Belgelendirme Gözetim Denetim Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti. olarak, nesillerdir kazanılmış eğitim tecrübesini, uzmanlığını ve birikimini doğru kaynaklarla birleştirerek sektöründe kaliteli ve müşteri odaklı hizmet veren sektöründe öncü bir eğitim danışmanlığı kurumudur.

Gelişim Test Eğitim Sertifikasyon Belgelendirme Gözetim Denetim Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. – Copyright © 2022 – Tüm Hakları Saklıdır.

Gelişim Test